Vilnius tampa vienu iš Europos Parlamento jaunimo projekto EYE miestų. Gegužės 3-4 dienomis LITEXPO parodų centre vyksiantis nemokamas renginys kvies 16–30 metų amžiaus žmones dalyvauti diskusijose, dirbtuvėse, debatuose Europos jaunimui aktualiomis temomis.

Renginiu EYE Vilnius (European Youth Event) siekiama skatinti jaunus žmones tapti aktyviais piliečiais, sužinoti daugiau apie Europos Parlamento bei visos ES iniciatyvas ir veiklą bei susipažinti su bendraminčiais iš įvairių Lietuvos ir Europos regionų.
Registracija vyks iki 2024 m. kovo 29 dienos visi jauni žmonės iš Lietuvos ir Europos miestų ir kaimelių gali užsitikrinti vietą viename didžiausių tarptautinių jaunimo renginių.
„EYE Vilnius“ programoje numatytos diskusijos apie svarbiausias ES veiklos sritis – saugumo iššūkius, tvarumo, kovos su klimato kaita ir žalumo klausimus, jaunimo įsitraukimą į politinį ir visuomeninį gyvenimą ir daugelį kitų. Diskusijose dalyvaus politikai, ekspertai, verslininkai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, o jaunuoliai turės galimybę su jais pasidalinti savo vizijomis ir pasiūlymais. Jie taip pat galės dalyvauti įvairiose dirbtuvėse, mokymuose ir atrasti daugiau įkvepiančių veiklų „EYE Vilnius“ galimybių mugėje.
Registracija
https://bit.ly/dalyvauk_eyevilnius